Szukasz rzetelnej firmy?

Doskonale trafiłeś! Jeżeli poszukujesz sprawdzonych produktów i usług, na łamach naszego serwisu znajdziesz dokładnie to czego szukasz. To miejsce dla wyselekcjonowanych firm o najwyższym poziomie.

Pensjonat Zakopane

Jeżeli poszukują Państwo miejsca na konferencje Zakopane, pensjonat Zakopane przygotował dla Państwa wyjątkową ofertę. Posiadamy sale konferencyjną wyposażoną w nowoczesny sprzęt, zapewniamy doskonałą organizację sympozjów, szkoleń, konferencji i innych wystąpień biznesowych. Sala konferencyjna przeznaczona jest dla 60 osób. Pensjonat Zakopane wyposażony jest w pokoje Zakopane na trzech piętrach, dzięki czemu może pomieścić 70 osób, zapewniając im wygodne i komfortowe warunki pokojowe. Posiadamy także apartamenty Zakopane, wyposażone w łóżka małżeństwie. Dodatkowo każdy pokój wyposażony jest w telewizor, Internet oraz telefon.

Adres witryny: marymont-sggw.pl

Odsłon: 18324

Ilość kliknięć: 10958

PR: n/a

Ocena: 4.2

Oceń firmę:

1 2 3 4 5 6

Tagi: pensjonat Zakopane, apartamenty Zakopane, hotel Zakopane, konferencje Zakopane, Tatry noclegi, wypoczynek Zakopane, hotele w górach, kwatery w Zakopanem, noclegi w Zakopanem

Komentarze (0)  •  Uczestniczy od 2014-04-21  • 

Rekomendacja serwisu